Dekoder VIN Volvo?

W każdym samochodzie możemy znaleźć numer VIN, który pozwoli nam na sprawdzenie przeszłości pojazdu, nie tylko w Polsce, ale również za granicą. Jest to niesamowite ułatwienie, zwłaszcza, gdy nie jesteśmy do końca pewni co do stanu technicznego samochodu czy jego pochodzenia.

Numer VIN to 17 znakowy numer identyfikujący pojazd. Składa się z cyfr i liter, jednak nie zawiera litery I (I), O (o) lub Q (q) (aby uniknąć pomyłki z cyframi 1 i 0).

ZNAJDŹ VIN W SWOIM Volvo

Niestety, nawet najlepsze zabezpieczenia nie pomogą, gdy samochód będzie wadliwy. Mowa tu oczywiście o uszkodzeniach mechanicznych, jakich auto mogło nabawić się w poprzednim życiu. Wiele pojazdów po ciężkich wypadkach jest „wyklepywanych”. Zmniejsza to strefę kontrolowanego zgniotu pojazdu, co oczywiście negatywnie odbija się na bezpieczeństwie pasażerów. Zdarzają się także przypadki „składania” co najmniej dwóch powypadkowych pojazdów w jeden za pomocą spawania. Takie działanie jest szczególnie niebezpieczne i rodzi realne zagrożenie na drodze!

W przypadku takich zabiegów nie pomoże nawet najlepszy system bezpieczeństwa. Jeśli dbasz o zdrowie i życie swoje oraz swoich najbliższych, to warto dokładnie sprawdzić samochód przed zakupem. Stan idealny i igiełka to nierzadko puste frazesy. Jeśli chciałbyś dowiedzieć się czy pożądane przez Ciebie auto, nawet takie modele jak S70, V50, V60, C30 czy XC90, ma historię wypadkową, pomoże Ci sprawdzenie VIN w Volvo. Odwiedź naszą stronę internetową, jeśli nie wiesz gdzie znajdziesz VIN w oglądanym przez Ciebie samochodzie. Następnie wpisz ciąg znaków od naszej wyszukiwarki i ciesz się wynikami, które ujawnią Ci najbardziej wstydliwe tajemnice pożądanego samochodu.

 

Dekoder VIN Volvo